Hakkımızda

İzmir Boyacı Evde olarak kurulduğumuz günden bu yana standartlarımızı üst noktalara ulaştırmak için çalışıyoruz ve bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

Yaşam ve çalışma alanlarında boya işlerinin mülk sahipleri veya kiracılar tarafından yapılması uzun ve zahmetli bir iştir. Bu yorucu işlerin gerçekleştirilmesi için Boyacı Evde gibi profesyonel bir firma ve firmaya bağlı İzmir Boya Ustasının çalışması, işlemlerin de kısa sürede tamamlanmasını sağlar.

Firmamız, boyacı ustası kadrosu sayesinde İzmir ili için profesyonel hizmetler sağlamaktadır. Sektörel olarak İzmir boyacı hizmeti veren firmalar arasında en yüksek iş kapasitesine sahip firmayız. Çünkü bünyemizde yer alan her personelimiz, kullandığımız malzemeler ve işimize gösterdiğimiz özen bunu sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetine garantili hizmet sayesinde çok önem veren firmamız, en iyiyi sağlamak için en iyi temel üzerine kurulmuştur. Bu temele bağlı şekilde çalışma sistemimiz hassasiyet üzerinde kuruludur. Bu hassasiyet ise malzeme, malzeme kalitesi ve işçilik kalitesi ile kendini göstermektedir. Çünkü kaliteli olanın kullanılması ile kaliteli olana ulaşmak her zaman belirgin bir bileşim oluşturur.

İzmir’de hizmet veren İzmir Boyacı Evde firması olarak usta boyacı personelleri ile keşif çalışmaları sonrasında hizmet veriyoruz. Boya işlemlerinin gerçekleştirileceği alan öncelikle ustalarımız tarafından inceleniyor. İncelenen alanda duvar durumu, nem miktarı, ölçüler, yükseklik ve daha önce yapılan uygulamalar gözden geçiriliyor.

Yapılan keşif sayesinde uygulanacak badana işlemleri için kireç, boya, tiner, fırça ve alçı gibi tüm malzemelerin miktarları belirleniyor. Sonrasında belirlenen miktarlarda ile seçmiş olduğunuz renkler ve desenler için malzemeler temin ediliyor. Stoklarımızda yer alan malzemeler sayesinde işlemlere çok hızlı bir şekilde başlıyoruz. Bu sayede çok kısa bir sürede profesyonel ve sorunsuz bir İzmir boya badana işlemi gerçekleştiriliyor.

Firmamız gerçekleştirdiği bu işlemlerde belirli bir tahmin ile süre programlaması sağlıyor. Örneğin, 100 metrekare boyama için 1 gün süre belirlendiğinde, aksi bir durum olmadıkça bu sürede işlem tamamlanıyor. İşlem süresince sizin sıkıntı yaşamamanız için evin boşaltılması ve müsait hale gelmesi işleri daha kolay bir hale getiriyor.

İzmir Boyacı Evde uygulama hizmetleri verilmeden önce ev ortamında tüm eşyalar koruma altına alınıyor. Özel ambalaj malzemeleri ile geçici olarak koruma sağlanıyor. Bu sayede koltuk, halı veya diğer eşyalarınız boya malzemeleri ile bulaşmadan tertemiz bir şekilde işlem tamamlanıyor. Havalandırmaya çok dikkat edilmesi ve kullanılan malzemelerde olabildiğince yüksek kalite seçilmiş olması, sıkıntılı durumları engelliyor.

İzmir Boyacı Evde

İzmir gibi bir şehirde boya ve badana için çok fazla personel bulunsa da profesyonel kişiler bulmak zordur. Çünkü bu noktada mesleki yeterliliğe sahip olan ve işinin hakkını veren ustalar neredeyse az sayıda bulunabilir. Eğer sizde bu niteliklere sahip şekilde boyacı arıyorum diyorsanız, firmamıza ulaştığınız takdirde istediğiniz profesyonelliği elde edebilirsiniz.

Firmamız bünyesinde İzmir boya badana ustası vasfına ulaşmış birçok kişi yer almaktadır. Çok yüksek bir sabır ve titizlikle çalışan bu kişiler kendi tarzını profesyonel bir şekilde ortama yansıtır. Örneğin, köşelerde kestirmelerin pürüzsüz bir şekilde yapılması ve duvarların rulo ile doğru bir şekilde taranması sağlanır.

Alçının pürüzsüz bir şekilde uygulanması gibi birçok nokta işlemlerimizde görülebilir. Bu işlemleri gerçekleştirmek için piyasada bulunan markalar arasında en çok bilinen ve güvenilen markalar seçiliyor.

Firmamız piyasaya hakim bir şekilde kaliteli boyaları ve malzemeleri tanıdığı için en iyi seçimleri yapabiliyor. Yine rulo, fırça, zımpara, alçı ve bant gibi her yardımcı malzemede de aynı kaliteye özen gösteriyoruz.

Bir tadilat işlemi olan boya ve badana işlemlerinin uygulanması sırasında bu kaliteler işlemi daha sağlıklı bir hale getiriyor. Boya uygulamaları konusunda müşterilerimizin en çok merak ettiği konulardan birisini de fiyatlar oluşturuyor.

Bu konuda en uygun boyacı fiyatları ile İzmir Boyacı Evde firması üzerinden yılın 365 günü hizmet alma şansına sahipsiniz. Özellikle sıcak ve ılıman bir iklime sahip olan İzmir’de boya işlemleri daha hızlı kuruma sağladığı için her mevsim yapılabilmektedir.

Firmamız İzmir’in en uygun fiyat garantisini sağlayarak, müşteri memnuniyeti için hizmet sunmaktadır. Ödediğiniz fiyat sayesinde almış olduğunuz kaliteli hizmet ile evinize yepyeni bir görsellik ve estetik kazanabilirsiniz. Firmamızdan hizmet talep ettiğinizde, zamanında ve kaliteli bir sonuç için kolayca iletişim kurabilirsiniz. Bu konuda telefon hatlarımız veya WhatsApp bilgi hattı üzerinden kolayca firmamız ile görüşebilirsiniz.

İzmir Boyacı Evde
İzmir Boyacı Evde

Ücretsiz Keşif

Boyamalara geçilmeden ücretsiz keşif hizmetlerinden faydalanmanız mümkün

Temiz İşçilik

Sadece tek bir gün içerisinde evlerin profesyonel boyamalarına yer verilmekte. Bu anlamda sabahtan teslim etmeniz yeterli olacaktır.

Uzman Kadro

Uzman boyacı kadromuz kapsamında profesyonel boya badana hizmetlerine yer verilir. Tüm ustalarımız en az alanında 5 yıl tecrübelidir.

Geniş Renk Ağı

350 boya- badana renk seçeneğinden yana seçim yapmak mümkün olmakta.

Hızlı Teslimat

Sadece tek bir gün içerisinde evlerin profesyonel boyamalarına yer verilmekte. Bu anlamda sabahtan teslim etmeniz yeterli olacaktır.

Güvenilir ve kurumsal hizmet

Boyacı evde ile güvenilir ve kurumsal hizmet alın!

Hızlı Destek
Hızlı Destek
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim
Powered by