İstanbul Garantili Boyacı Hizmeti

İstanbul Boyacı Evde; iç ve dış cephe boya faaliyetlerinde başarılı bir grafik çizerek sektöründe ezberleri bozmaya devam ediyor.

Lütfen sayfamıza göz gezdirmeden karar vermeyiniz. Boya badana hizmeti konusunda cevabını bulamadığınız her soruyu sormak için bize sağ alttaki WhatsApp butonundan yazarak sorabilir, detaylı olarak öğrenmek için numaraya tıklayarak ya da sol alttaki butona basarak arayabilirsiniz.

İş Bitmeden Ödeme Almıyor, Evinizi Bir Günde Teslim Ediyoruz.

İstanbul içinde bulunan onlarca boyacı firması ve binlerce boyacı ustasına rağmen, geleneksel tutum ve düşüncelerin dışına çıkarak verdiğimiz hizmetle siz değerli müşterilerimize kesin sonuç ve çözümle çare olduğumuz için gururluyuz.

İstanbul Uygun Fiyatlı Boyacı isimli bu reklam sayfamız da iddialı olmamızın sebebi, kesinlikle alacağınız hizmetin karşısında yapılan ödemelerin müşterilerimizin gözünde ekonomik kalmasından kaynaklıdır. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler bu reklam sayfasına ilham kaynağı olmuştur.

Tunay Bey Çiğli Ev Boyama Yorum
Aliağa’da mühendis olan müşterimiz Tunay beyin yorumu.

Sık Sorulan Sorular

1-Evim İçin Boya Badana Hizmetinden Faydalansam Ne Kadar Sürede Teslim Edersiniz?

Evinizin iç cephe boyasını renk değişimi olsun ya da olmasın, eşyalı ya da eşyasız fark etmeksizin sadece 1 günde teslim ediyoruz.

2-Ev Boyama Fiyatlarınız Nedir? Benim Evimi Ne Kadara Boyarsınız?

Hizmetimiz çatlak, delik onarımları, tavan boyama, duvar boyama ve tüm malzemeleri içermektedir. İşlem fiyatlarımız 1600 TL‘den başlamaktadır. Dairenizin ne kadara boyanacağını öğrenmek için hemen bize ulaşın.

3-Verilen Fiyata Tavan Dahil Mi?

Evet, verilen fiyat tavan duvar boyanmak üzere tamamını kapsar.

4-Duvarlarda Delikler, Kırıklar, Çatlaklar Mevcut Ekstra Fiyat Yansır mı?

Hayır büyük tadilat gerektirmeyen hiç bir işlem ekstra olarak yansımaz. Duvarlarınızı tertemiz, pürüzsüz yapıyor, evinizi yeniliyoruz.

5-Sadece Ev Boyama Hizmeti Mi Veriyorsunuz?

Hayır kurumsal ya da küçük kuruluş olan bir çok işyerine boya badana ve tadilat konusunda hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Aşağıya indiğinizde hizmet görsellerini görebileceksiniz.

6-Hangi Marka Boyaları Kullanıyorsunuz?

Her zaman birinci sınıf marka boyaları ve ürünlerini kullanıyoruz. Kullandığımız markalar; Marshall, Filli Boya ve Dyo.

7-Dış Cephe Boyama Yapıyor Musunuz?

Elbette dış cephe boyama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

8-Evimizi Hemen Yarın Boyayabilir Misiniz?

Eğer programımız müsaitse elbette boyanabilir. Unutmayın ki, Boyacı Evde mağduriyetleri gidermek üzerine çözüm sunmak için kurulmuş bir firmadır.

Neden Boyacı Evde’yi Tercih Etmeliyim?

İlk olarak bilmenizi istediğimiz şey, memnuniyetinizi dile getirmeden işi bitti saymıyor, iş bitmediği takdirde sizden ödeme talep etmiyoruz. Ayrıca aracı değil, boyacı firmasıyız ve kesinlikle işinizi komisyon ödeyerek değil direkt hizmet sağlayıcısına yaptırıyorsunuz.

Bunun yanında hizmeti işinde profesyonel olan boyacı ustalarından alıyor ve sorunsuz bir tadilat süreci ile yenilenen evinizde arkanıza yaslanarak temizliğin keyfini çıkarıyorsunuz. Boyacı Evde olarak kesintili hizmetlerin karşısında duruyoruz ve var olduğumuz sürece sizleri memnun bıraktığımız takdirde hizmet vermeye devam edeceğimizi biliyoruz.

Her zaman daha iyisi vardır, bunu biliyoruz. Bu yüzden her geçen gün, her gerçekleştirdiğimiz hizmette kendimizi güncelleyerek daha iyi olma yolunda ilerliyoruz. Geleneksel boya badana hizmetinde ezberleri bozuyor, sizleri şaşırtıyoruz.

Yenilik İstediğin Yerde Boyacı Evde


izmir Bornova Boyacı
Canım Yavrum Anaokulu – İç, dış tamiratlar yapıldı ve boyandı.

Bornova Boyacı

izmir Bornova Boyacı


çiğli boyacı ustası
Rollis Dürüm – İç, dış cephe boyandı. Alçıpan bölmeler yapıldı.

çiğli işyeri boyama

çiğli alçıpan ustası
çiğli alçıpan ustası

çiğli boyacı
Ege Sanayi içinde A. Metalurji firmasına ait depo

çiğli balatçık boyacı ustası

çiğli balatçık boyacı ustası


boya-rutubet-küf-temizliği
İrfan Karalı beyin evi – Rutubet ve küf temizlendi, tavan duvar boyandı.

İzmir boyacı evde

İzmir boyacı evde
Önce
İzmir boyacı evde
Sonra

 

 

Open chat
WhatsApp
Hoşgeldiniz, sadece bir günde evinizin boyanması için hemen bize ulaşabilirsiniz.
Arama