Garantili Hizmet İle Bir Günde Teslim

Evinizde, iş yerinizde ya da ofisinizde yeniliğe mi ihtiyacınız var? Çözüm İzmir Boyacı Evde. Sizde yeniliğe başlamak için hemen arayın | 0532 165 0130

Duvarlarda solma, kabarma, küf ya da lekelerden kaynaklı şikayetleriniz mi var? Dert etmeyin, İzmir Boyacı Evde olarak bu şikayetlerinizi çözüme ulaştırıyor, dairenizi yeniliyoruz. Boya badana hizmetimize dair tüm bilgileri bu sayfadan edinebilir, üstteki telefon numarası ve sağ alttaki WhatsApp iletişim butonundan Ücretsiz Keşif talep edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

İzmir Kurumsal Boyacı Servisi

İzmir Boyacı Evde kurumsal hizmetini beş yıl önce başlatan boyacievde.com müşteri memnuniyetini esas olarak hizmet vermeye devam ediyor. Profesyonellerden oluşturduğumuz ekip ile işçilik kalitesi, müşteri memnuniyeti ve çalışma sürekliliğinin ayrılmaz bir bütün olduğunu çok iyi biliyoruz. Bizim için hizmet kesintiye uğrama lüksüne sahip değildir. Proje ölçeği değil, müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Hemen hemen her sektörde olduğu gibi, bizim sektörümüzde de yapılacak işi daha ucuza bitirebileceğini söyleyen amatör boyacı ve ekipler maalesef var. Hem malzemeden kaçınıp, hem de işçiliği yeterince iyi uygulayamama sonucunda oluşacak sıkıntılar sizi daha büyük zararla sokacaktır. Kötü malzeme kullanımının sonucu çıkmayan lekeler, kötü koku, kabarmalar yani erken deformasyon. Kötü işçiliğin sonucu ise rulo izleri, saten alçı üzerindeki pütürler ve ışık yansımasında görünecek renk farkları. İşimizin sürekliliği ve sizlerin iyi referansı için verdiğimiz her hizmette profesyonellikten ödün vermiyoruz.

Boya Badana Öncesi Ücretsiz Keşif

Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde zaman planlaması dahilinde yerinde keşif yaparak renk seçimi, fiyatlandırma ve iş planlaması yapıyoruz. İş planlamasına göre belirlenen gün ve saatte 2 boyacı ustayla işimize başlıyoruz.

Ev Boyama Hizmetinin İçeriği Nedir

  • Zemin ve mobilyaların naylon örtü ve boya bandı ile korumaya alınması.
  • Duvar ve tavandaki kırık, çatlak ve deliklerin onarılması.
  • Duvar ve tavanın katalogdan seçtiğiniz renge boyanması.

İşlemleri bizden aldığınız paket hizmete dahildir. Kullandığımız boya markası Marshall olmakla birlikte, istediğiniz başka bir marka olursa hizmetimizi onunla uygulayabiliriz. Renk paletine buradan ulaşabilirsiniz. Diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için menümüzden faydalanabilirsiniz.

Boya Badana Uygulamasında Hangi Markayı Kullanıyoruz

Duvar ve tavan boyasında kullandığımız ve pakete dahil olan marka Marshall’dır. Silikonlu ve temizlemesi kolaydır. Boya badana işleminde kesinlikle plastik boya kullanmıyoruz. Fakat özellikle boyacı ustasından istediğiniz başka marka ve içerik olursa sizlere bu konuda yardımcı oluyoruz.

Boya Badana Hizmeti Ne Kadar Sürer

Yapılacak işin metrajına bağlı olarak, duvarlarda da zorlayıcı bir tadilat işi yoksa usta ekibimiz ile 150 m2 bir alana kadar aynı gün teslim garantisi vermekteyiz. Genellikle dubleks dairelerde de geçerlidir. İş zorlayıcı ve işin aynı gün bitmesi gerekiyorsa ona göre ekip büyütülebilr.

Ev Boyama Fiyatları

Fiyatlandırma politikamıza ve fiyatın içine dahil olanlara buradan ulaşabilirsiniz.

Metraj, renk değişimi ve tadilat işlemlerine göre farklılık gösterebilir.

İzmir Uygun Fiyatlı Boyacı Evde Boya Badana Servisi

 

 

Sohbeti Başlat
Merhaba, hizmetleriniz hakkında bilgi almak istiyorum.