Bornova Boyacı – 2019

bornova boyacı

Bornova ilçesi İzmir ilimizin en büyük ilçelerinden biridir. Sanayi yapısı ve içinde bulundurduğu Ege Üniversitesi ile nüfus yoğunluğu fazla olan bir ilçedir.

bornova boyacı 1

Bu bölgede nüfusun yoğunlu eski bir yerleşim alanı olmasından dolayıdır. Boyacı evde olarak sizlere hem uygun fiyatlı hemde kaliteli işçilik ile hizmet vermekteyiz. Kullandığımız Byo ve Filli Boya markalası ile uzun ömürlü ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Bornova boya badana sektöründe uzun yıllardır edindiğimiz tecrübemizi sizlere üstün hizmet anlayışımız ile sunuyoruz.

Evlerinizin boyanması sırasında gerekli tüm hijyeni sağlıyor, mobilya ve parkelerinizin korunması adına gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Ayrıca parke kaplaması ve mobilyalarınızın örtülmesi gibi tüm tedbirleri almaktayız.

Bornova Boyacı

Bornova boya badana hizmetinizi sunarken duvarlarınızda bulunan pürüzlü veya zarar görmüş alanlar için yapılması gereken tüm alçı işi ve zımpara uygulaması dikkatli bir şekilde yapılmaktadır.

Bornova boyacı sektöründe temizliğe önem veren ekiplerimiz ile sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz. Artık İzmir uygun fiyatlı boyacı aramanıza gerek kalmadığını düşünerek iletişim bilgilerimizden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak istiyoruz.

Bornova da boyacı aradığınızda hem renk paletinin geniş, hem de kullandığı malzemenin kaliteli olması gerekir. Ayrıca size sunduğu fiyatın cebinizi yakmaması ve hizmetin kalitesinin de tartışmasız olması gerekir. Taleplerinize uygun çözümler üretmeli ki sizde bornova da boyacı buldum diyebilesiniz.

Bornova Boyacı Fiyatlar

Öncelikle bornova boyacı fiyatarı boyanacak evinizin / dükkanınızın alanına göre değişkenlik göstermektedir. Bu durumu açıklamak gerekirse evinizin alçı ve el işçiliği durumuna göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Ayrıca kullanılacak malzeme miktarı ve kalitesi, seçtiğiniz boya markası, kartonpiyer işçiliği ve kapı boyama gibi ek işler devreye girdiğinde maliyetler takdir edersiniz ki artmaktadır.

Gerekli tüm incelemeler yapıldıktan sonra sizlere İzmir boyacı piyasasının en uygun fiyatını vereceğimizden emin olabilirsiniz. Piyasayı ve tüm toptancıları iyi bilen personelimiz sayesinde en kaliteli malzeme en uygun fiyatla tedarik edilmektedir.

En uygun fiyatlardan yararlanmak için aşağıdaki butona tıklayarak WhatsApp iletişim hakkımıza ulaşabilirsiniz.

Bornova da Boyacı aradığınızda sizler için en uygun çözümü Boyacı Evde sunacaktır. Tek yapmanız gereken bizim ile iletişime geçmek ve üstün hizmet kalitemize şahit olmak.

Etiketler: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir