Buca Boyacı 2019 Fiyatları

buca boyacı

Buca ilçesinde ev boyama ve iş yeri boyama sektöründe hizmet veren firmamız titiz çalışma prensibi ile sizlere hizmet veriyor. Bu yazımızda sizleri Buca boyacı 2019 fiyatları hakkında bilgilendirmek istedik

İzmir ev boyama işinin sıklıkla talep edildiği bir ilimizdir. Nüfus yoğunluğunun fazla olması ve bir çok büyük yerleşim yerinin olması bunda sebeptir.

Neden Boyacı Evde ?

Boyacı Evde olarak kaliteli malzemeler kullanarak ev ve iş yerlerinizin boya badana işlerini en kısa sürede sizlere gözle görülür farklar ile teslim ediyoruz.

buca boyacı 1

Ustalarımız tüm evinizin boya badana işine uygun hale getirilmesinde sizlere yardımcı oluyor. Eşyalarınızın üstünün kaplanması parke ve yer döşemelerinizin kaplanması gibi ek işleri sizlerin yerine yaparak ev ve iş yerlerinizin temiz bir şekilde boyanmasını sağlıyor.

Bu titiz çalışma prensibinin yanı sıra kaliteli Dyo ve Filli Boya gibi ana malzemelerin eşliğinde tüm duvar ve tavanlar boyanıyor, size ise ter temiz evinizin keyfini sürmek kalıyor.

Sektörde çalışan diğer firmalara nazaran daha titiz çalışan işçilerimiz sayesinde ev ve iş yerleriniz her daim ilk günkü gibi temiz kalacaktır.

Buca Boyacı Fiyatları Nelerdir ?

Fiyatlarımız daha önce belirttiğimiz fiyatlar ile orantılı şekilde devam etmektedir. Aşağıdaki görselde görebileceğiniz gibi 3+1 ev için 1000 TL’den başlayacak şekilde makul fiyat ile malzeme ve işçilik dahil olarak sizlere sunulmaktadır.

buca boyacı 2

Kullandığımız boyanın Dyo ve Filli Boya olması duvarlarınıza kalite katacaktır. Yukarıdaki fiyatlar boyanacak eve göre değişkenlik göstermekle beraber en düşük fiyatlarımızdır.

Detaylı fiyat ve bilgi için bizimle aşağıdaki telefon numarasından yada yine aşağıdaki WhatsApp iletişim butonundan irtibata geçebilirsiniz.

İzmir Uygun Fiyatlı Boyacı

İzmir uygun fiyatlı boyacı sektöründe ilk sıralarda yer almaktayız. Her daim temiz ve hızlı çalışmayı kendine prensip edinmiş ustalarımız ve kaliteli malzeme kullanımımız ile sizlere hizmet veriyoruz.

Emsallerine göre hızlı çalışan ustalarımız sizlerin zamanını boşa harcamak yerine hizmetini sunmak ve memnuniyetiniz ile övünmekten başka bir beklentisi yoktur.

Tüm fiyatlarımız ve yapılacak işlemlerin detaylarını öğrenmek için yukarıdaki iletişim yollarından birini kullanabilirsiniz. Unutmayın kaliteli hizmeti sunmak için Boyacı Evde sizi bekliyor.

buca boyacı 3
Etiketler: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir