Duvar Temizliği İçin Neler Yapılmalı?

İzmir Boyacı Evde Zaman içinde is, parmak izi, boya, kalem ve çeşitli sebeplerden duvarlarınız kirlenir ve leke tutar. Dışardan bakıldığında kirli görünmeyen duvarlarınızı temizlemeye başladığınızda fark edeceksiniz ki tozlanma, renk tonunda koyulaşma, siyahlaşma mevcuttur. Duvarların kirlenmesine en çok soba ve kaloriferlerin çıkardığı is sebep olur. Haliyle zemin duvar temizliği zemin ve mobilya temizliği kadar sık yapılmadığı için bazen önüne geçilemez durumlar doğabilir. Unutulmamalıdır ki, duvarların temizliği hane içindeki sağlık ve ferahlık için büyük önem taşır.

Duvar Nasıl Temizlenir?

Duvar temizliğinde ilk adım, elektrikli süpürgenin fırçalı ucuyla duvarların iyice tozunu almaktır. Bu adım gerçekleştirilmezse muhtemelen duvardaki tozlar ve lekeler silme işleminde bezdeki ıslaklıkla beraber daha kötü bir görüntüye yol açacaktır. Bu işlem tamamlandıktan sonra ikinci adım ise, mikrofiber bir bez ve deterjanlı su yardımı ile detaylıca silinmelidir. Yağ lekesi olan yerler varsa, suyun içine az miktarda yağ çözücü de ekleyebilirsiniz.Tabi bu işlemlerin tamamı silinebilir boya için geçerli. Ya değilse? İki seçenek var, birincisi İzmir Boyacı Evde iletişim numarasını aramak. Diğeri içinse Okumaya devam edin.

Plastik Boya Temizliği

Eğer duvarlarınız plastik boya ile boyanmışsa, temizliğe başlamadan 1-2 saat kadar önce odanın kapı ve pencerelerini kapatarak içerde su kaynatın. Bu işlem duvarlardaki kir ve lekeyi yumuşatacak, işinizi kolaylaştıracaktır. Duvarlarınızı silerken suyun içine deterjan ya da sirke karıştırabilirsiniz. Çıkması zor lekelerin üzerinden çok zorlamadan bulaşık süngerinin sert yüzeyi ile ovalayabilirsiniz.

Bu yaptığınız işlemlerden sonuç alamıyorsanız, maalesef duvarlarınızın yenilenme süreci gelmiş demektir. Biz, İzmir Boyacı Evde ekibi sizlere kaliteli ürün ve güvenilir ekibimizle kurumsal hizmet hizmet vermekten onur duyarız.

İşe mobilya ve parkelerinizi koruma altına alarak başlarız. Duvarlardaki kırık, çatlak, dökülme ve delikleri giderdikten sonra boyama işlemine geçer, evi bize teslim ettiğiniz temizliğinde size bırakırız.

Verdiğimiz hizmet mutlak müşteri memnunyeti esasına dayanır. Mutlu ve memnun bir müşteri işimizi zevkle yapmamızın en önemli etkenidir. Bu sebeple daima müşteri odaklı çalışırız.

Kampanyalarımızdan ve bu gibi daha çok bilgiden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İnstagram: boyacievde

Facebook: Boyacı Evde

Etiketler: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir